szkolenie Tubadzin

7 czerwca 2021

WIELKI FORMAT – MAŁY PROBLEM.

Salon Łazienek BOZ wraz z Grupą Tubądzin zaprasza na piątą edycję bezpłatnych szkoleń poświęconych obróbce wielkoformatowych okładzin ceramicznych.

Miejsce: parking Salonu Łazienek BOZ ul. Geodetów 3
Termin: 22.06.2021 (wtorek) godz. 17.00

Zapisy: do 18.06.2021 inwestycje@boz.pl

Grupa Tubądzin jako pierwsza w Polsce zaczęła produkować wielkoformatowe płyty gresowe. Jest liderem jeśli chodzi o technologię produkcji i liczbę przeszkolonych fachowców.

Eksperci firmy przeszkolili już ponad 5500 glazurników w kraju i za granicą, podczas około 350 szkoleń. Wiele edycji szkoleń „Wielki format – mały problem” pokazało, że wykonawcy nie muszą już się obawiać montażu wielkoformatowych (np. 120×240 cm) gresów. Specjaliści Grupy Tubądzin dzielą się podczas warsztatów doświadczeniami wielu lat obróbki i montażu płyt wielkoformatowych, prezentują na co szczególnie zwracać uwagę przy cięciu, klejeniu i montażu płyt. Odpowiadają także na wszelkie pytania i zachęcają do samodzielnych ćwiczeń i testowania różnych narzędzi do obróbki. Każdy fachowiec podczas szkolenia może spróbować popracować z wielką płytką.

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od prawie 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2020 firma sprzedawała swoje produkty do 70 krajów.