Jeśli chcesz zwiększyć komfort codziennego życia domowników i odwiedzających nas gości, zainspiruj się naszą aranżacją. Jak zaplanować toaletę dla gości, która będzie wygodna i elegancka? To wnętrze zrobi na nich wrażenie, nie tylko dzięki swojej funkcjonalności ale też wyrafinowanym połączeniom. 

Jak w każdej aranżacji, najważniejszy jest odpowiedni dobór płytek. W toalecie dla gości dobrze postawić na klasyczne rozwiązania. W tym wypadku jest to zestawienie płytek Tubądzin o różnym odcieniu szarości – od jasnych marmurowych powierzchni, do niemal grafitowych

Dzięki wybraniu płytek z jednej kolekcji stworzyliśmy spójne wnętrze, połączone harmonijnie naturalnym żyłkowaniem kamienia.

Przełamaniem chłodu i sterylności toalety jest drewniana wstawka z płytkami marki Ragno. Przedłużeniem tej ściany są półki pod umywalką w tym samym wzorze. Drewno dobrze komponuje się z gładką powierzchnią płytek w odcieniach szarości.

Podwieszany sedes doda łazience lekkości, a dyskretna zabudowa meblowa nad stelażem WC tworzy dodatkową przestrzeń do przechowywania akcesoriów i ręczników. Mimo małej powierzchni, łazienka jest rozplanowana w praktyczny sposób.

Płytki:

  1. Tubądzin 119,8×59,8 Grand Cave Graphite
  2. Tubądzin 119,8×59,8 Grand Cave Grey
  3. Tubądzin 59,8×59,8 Grand Cave Grey
  4. Ragno 20×120 Woodtale Quercia

Wyposażenie:

  1. Vitra miska WC 49×36 Sento
  2. Emporia umywalka nablatowa 56×32 Lea
  3. Deante bateria umywalkowa wysoka Jaśmin Nero

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl