Osobna toaleta to doskonałe rozwiązanie dla wieloosobowej rodziny lub gospodarzy chętnie przyjmujących gości. Toaleta dla gości to także dobre wyjście dla osób, które cenią sobie prywatność. 

W toalecie dla gości nie może zabraknąć dwóch elementów – umywalki oraz miski WC. W przypadku WC warto wybierać modele podwieszane i montowane bezpośrednio do podtynkowych stelaży. Za ich sprawą łazienka nabierze lekkości, a my zaoszczędzimy miejsca i czasu – zwłaszcza przy sprzątaniu.

Wnętrze o małej powierzchni można sprytnie powiększyć za pomocą aranżacyjnych trików. Utrzymane w jasnych barwach, z wielkoformatowymi płytkami i błyszczącymi  powierzchniami wydaje się być większe niż w rzeczywistości. Mocniejszy akcent kolorystyczny tworzą płytki. Naturalny kamień o ciemnozłotej barwie przełamany został jasnymi smugami. Ta wielobarwna kompozycja stworzona z płytek PIEMME płynnie przechodzi w neutralną, kamienną aranżację,

Nawet w małej łazience jest miejsce na stylowe dodatki. Jednym z nich jest zawieszane lustro. Podświetlony, prosty kształt lustra pasuje do każdego stylu, a w tym przypadku rozświetla wnętrze i nieco je powiększa. Kwiaty dodają łazience przytulności.

Płytki:

  1. Piemme 119,5×60 Opulence Eccentric
  2. Piemme 119,5×60 Opulence Delight
  3. Piemme 60×60 Opulence Delight

Wyposażenie:

  1. Laufen miska WC wisząca 53×36 Pro
  2. Defra szafka 60×40 Como D60, biały połysk
  3. Defra umywalka meblowa Barcelona 60
  4. Grohe bateria umywalkowa niska Essence, chrom
  5. Instal-Projekt grzejnik łazienkowy elektryczny 50×90 Pop Star Electro, biały

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl