Zaaranżowanie łazienki w bloku bywa wielkim wyzwaniem. Jak zaplanować jej rozkład, by nie iść na kompromisy i wykorzystać całą dostępną powierzchnię? W tym projekcie skupiliśmy się na funkcjonalności i optycznym powiększeniu pomieszczenia, przy użyciu materiałów odbijających światło.

Klasyczne białe płytki wzmocnione lśniącą powierzchnią to idealny wybór dla osób chcących podkreślić sterylność pomieszczenia i jednocześnie popracować nad wizualnym dodaniem kilku metrów kwadratowych. Płytki z kolekcji Macieja Zienia stworzonej dla marki Tubądzin królują nie tylko na ścianach ale i na podłodze. Te kontrastowe, czarne płytki z białym żyłkowaniem także mają lśniącą powierzchnię, dzięki czemu łazienka zyskuje rys wyrafinowanej elegancji.

Gdy mowa o mniejszym metrażu, warto postawić na rozwiązania, które zaoszczędzą miejsca. Stąd wybór kabiny prysznicowej z brodzikiem i deszczownicą. Wrażenie głębi prysznica uzyskano za pomocą wzorzystych płytek, tworzących fantazyjną mozaikę. 

Kluczowe jest wybranie odpowiedniej umywalki – warto postawić na głębsze misy. Umywalkę zestawiono z wygodną i funkcjonalną szafką, w której łatwo schowamy ręczniki oraz akcesoria łazienkowe, unikając tym samym efektu zagracenia pomieszczenia. Umieszczenie lustra w centralnym miejscu ściany na wprost wejścia potęguje efekt powiększenia łazienki.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl