Lastryko po wielu latach złej sławy triumfalnie powraca na salony. Elementy z tym wzorem coraz częściej pojawiają się w łazience w postaci dodatków lub w wersji dla odważnych – lastryko pojawia się na podłogach i ścianach. Jak wprowadzić do łazienki ten materiał, który przeżywa prawdziwy renesans? 

Niemal wszystkie ściany łazienki są w delikatnym, kremowym kolorze, podkreślającym przytulność pomieszczania. Ten kolor połączony z drewnianą podłogą otula szlachetnym ciepłem. Tak dobrany zestaw jest idealnym wyjściem do stworzenia przytulnej łazienki.

Królem wnętrza jest oczywiście mozaikowa ściana stworzona z kolorowego lastryko. Aby, nie przytłoczyć całej łazienki, lastryko znajduje się na dwóch przeciwległych ścianach. Przykuwa uwagę za sprawą kontrastu i geometrycznych form. Jeden z kolorów lastryko powiela się we frontach szafki pod umywalką – dzięki temu całość harmonijnie się łączy.

Wydzielenie przestrzeni na toaletę i część kąpielową pozwala na uporządkowanie wnętrza o wydłużonym kształcie. Ważną rolę odgrywają dodatki – estetyczne plakaty, drewniane żaluzje i kwiaty, które wnoszą do łazienki naturalną przytulność.

Płytki:

 1. AB 40×120 Stryn, mat
 2. Piemme 60×119,5 Majestic Mix Art Lev
 3. Ragno 20×120 Woodtale Miele

Wyposażenie:

 1. Emporia wanna wolnostojąca przyścienna 170 cm Emilia
 1. Zehnder grzejnik 45×140 Quaro + grzałka, biały mat
 2. Villeroy&Boch umywalka nabalatowa 55×36 Venticello
 3. Grohe bateria umywalkowa wysoka Essence, chrom
 4. Grohe bateria wannowa 4-otworowa Essence, chrom
 5. Grohe bateria bidetowa Essence, chrom
 6. Villeroy&Boch miska WC wisząca 56×37 Subway 2.0
 7. Villeroy&Boch bidet wiszący 56,5×37 Subway 2.0

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl