Chcesz stworzyć łazienkę inną niż wszystkie? Postaw na geometryczną mozaikę, dzięki której wnętrze nabierze nowoczesnego designu i niepowtarzalnego charakteru. Wprowadzenie mozaiki do łazienki daje nieograniczone możliwości aranżacyjne i pozwala na stworzenie unikatowego, indywidualnego wnętrza. 

Najważniejszym elementem tej aranżacji jest geometryczna mozaika w czarno-białej wersji. Taka nowoczesna wariacja tego klasycznego połączenia przyciąga wzrok. Przełamanie tradycyjnych wzorów podkreśla modny i nowoczesny design wnętrza.  Aby nie zdominować całej przestrzeni mozaika pojawia się na dwóch, sąsiadujących ścianach. Dzięki temu pomieszczenie nabiera spójnego charakteru. 

Tłem dla tego charakternego wzoru są błyszczące płytki inspirowane powierzchnią naturalnego kamienia. Marmur to szlachetny materiał, który zawsze prezentuje się szykownie i elegancko. Tak też jest w tym wypadku – marmurowa podłoga i ściany powiększają optycznie pomieszczenie, podkreślają jego sterylność, ale i niebanalnie łączą się z wyrazistą mozaiką.

Nowoczesne płytki stanowią doskonałą oprawę dla wyeksponowania modnych dodatków. Dekoracje w złotym kolorze – profile prysznicowe, rama lustra oraz armatura wprowadzają styl glamour. Ryflowane fronty zabudowy meblowej w czarnym, matowym kolorze dodają pomieszczeniu głębi. 

Płytki:

  1. Imola 120×120 The Room STA, połysk
  2. Imola 120×120 The Room STA, mat
  3. Tubądzin mozaika gresowa 28,8×24,9 Fashion 1
  4. Tubądzin 119,8×119,8 Black Pulpis, połysk 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl