Choć w zamyśle miał powstać projekt minimalistycznej, typowo “męskiej” łazienki, to efekt sprawdzi się doskonale w każdym nowoczesnym wnętrzu. Triki, które zastosowaliśmy, żeby optycznie powiększyć przestrzeń, sprawdzą się w każdej łazience. 

Jakimi elementami tej aranżacji warto się zainspirować? Przede wszystkim sprytnym wykorzystaniem jednego rodzaju płytek, w dość dużym formacie, zarówno na podłodze, jak i ścianach. To jeden ze sprawdzonych sposobów na otwarcie przestrzeni, który można wykorzystać bez względu na styl, w którym chcemy urządzić naszą łazienkę.

O prostocie tego wnętrza decydują minimalistyczne, lecz gustowne dodatki. To dzięki nim łazienka nabiera charakteru. Postawiliśmy na elegancką czerń, stanowiącą kontrast do jasnego odcienia płytek i ścian. Oprócz czarnej szafki pod umywalką, ramy lustra czy drobnych łazienkowych akcesoriów, postawiliśmy na czarną ramę kabiny prysznicowej, co wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Zależy Ci na poszerzeniu wąskiej łazienki? Na wzór naszej wizualizacji, wybierz lustro nad umywalką, a naprzeciwko niej umieść dużą szafkę lustrzaną nad WC. Zyskujesz optyczne powiększenie oraz sporo potrzebnego miejsca na przechowywanie.

Chcesz zamówić projekt swojej nowej łazienki? 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl

Chcesz zamówić projekt swojej nowej łazienki? 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 609 709 125; 691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl