Stworzenie łazienki w minimalistycznym stylu zapewnia jej ponadczasowość. Taki styl to uporządkowane, nieprzeładowane dodatkami wnętrze, w którym wszystko ma własne miejsce i funkcję. Gdy “mniej znaczy więcej” warto sięgnąć po sprawdzone pomysły, które wykorzystaliśmy w tej aranżacji.

Minimalizm to prostota, a tę najlepiej uzyskać sięgając po klasyczne, geometryczne formy. Dlatego zarówno wanna jak i umywalka mają taki sam owalny kształt, dzięki czemu przestrzeń wydaje się optycznie uporządkowana i harmonijna.

Wykorzystanie wnęki w ścianie jako półki, gwarantuje oszczędność metrażu. W łazience króluje biała wolnostojąca wanna, która staje się najbardziej wyeksponowanym elementem całego wnętrza. 

Im mniej kolorów, tym lepiej, gdy idzie o minimalistyczne wnętrza. W tej aranżacji postawiliśmy na trzy, gwarantujące spójność stylistyczną i harmonię. Płytki z kolekcji Porcelanosa Berna w odcieniach szarości przełamane są czarnymi dodatkami – armaturą i szafką pod umywalkę. Nietypowy, czarny sufit nadaje pomieszczeniu wrażenie głębi, a białe sprzęty stanowią jej harmonijne dopełnienie.

Chcesz zamówić projekt swojej nowej łazienki? 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl

Chcesz zamówić projekt swojej nowej łazienki? 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 609 709 125; 691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl