Minęły już czasy, gdy różowy odcień w pomieszczeniach symbolizował brak poczucia gustu. Teraz to jeden z najmodniejszych trendów w aranżacji. Urządzając łazienkę w tym kolorze można zdecydować się na dwa rozwiązania: połączyć różowy z innymi, harmonijnymi pastelami lub zdecydować się na monochromatyczny wystrój. Nasza aranżacja opiera się w całości na stylistyce różowego marmuru. 

W tej łazience królują gresowe płytki Tubądzin. Delikatny pastelowy róż w połączeniu z subtelną bielą nadaje wnętrzu uroku, przytulności i klasy. Mimo, że płytki odwzorowują powierzchnię chłodnego marmuru, dzięki zastosowaniu gamy barw wnętrze łazienki jest uspokajające i ciepłe.

Aby łazienka wydawała się bardziej przestronna wybrane płytki mają błyszczącą powierzchnię – polerowane płytki powiększają optycznie pomieszczenie. Takie samo zadanie spełnia lustro wiszące nad umywalką. Duże lustro wypełnia przestrzeń i jest centralnym elementem pomieszczenia. Jego nietypowy, nieregularny kształt przykuwa uwagę. 

Decydując się na łazienkę w kolorze różowym, warto postawić na minimalistyczne dodatki. Delikatna biała armatura – nie tylko podkreśla minimalizm całego wnętrza, ale też harmonijnie uzupełnia całą aranżację.  Zastosowane barwy działają relaksująco – taka łazienka odpręża, wycisza i daje poczucie bezpieczeństwa.

Płytki:

  1. Tubądzin 59,8×119,8 Onice Rosa, połysk
  2. Gandalf listwa 2cm Silver Mi

Wyposażenie:

  1. Laufen miska WC 54×37 Palomba
  2. Emporia umywalka nablatowa 60×38 Timea
  3. Grohe bateria umywalkowa niska Essence, chrom
  4. Grohe zestaw podtynkowy do WC Rapid SL 3w1, przycisk chrom

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl