Czy projektując łazienkę o małym metrażu należy trzymać się klasycznych rozwiązań?  Nasza aranżacja mówi, że niekoniecznie! Mała łazienka może być urządzona w industrialnym stylu, który choć przeznaczony do przestronnych wnętrz, przy zastosowaniu określonych zasad, sprawdzi się też przy mniejszym wnętrzu. 

Ściany łazienki pokrywają płytki o zbliżonym kolorystycznie stylu – szarości i miedzi. Grafitowe płytki ułożone na części ścian połączyliśmy z płytkami inspirowanymi metaliczną miedzią. Taki duet genialnie ożywia wnętrze, a dzięki miękkim kontrastom nie zmniejsza optycznie łazienki.

Estetycznym przedłużeniem kolorystyki ścian są klasyczne drewniane meble. Aby przełamać surowość pomieszczenia, na ścianie z lustrem zaprojektowano złotą mozaikę. Ten wyrazisty akcent kolorystyczny nie tylko rozjaśnia całą aranżację ale i pozbawia wnętrze sterylności i chłodu. 

W małej łazience nie trzeba rezygnować z wanny, ale warto nadać jej dodatkowe funkcje. W tym przypadku sięgnęliśmy po parawan nawannowy, za którego pomocą łatwo i szybko można zmienić relaksującą kąpiel na szybki prysznic.

Chcesz zamówić projekt swojej nowej łazienki? 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl