Nie wiesz jak efektownie urządzić łazienkę o małym metrażu? Gdy liczy się każdy centymetr powierzchni trzeba dokładnie przemyśleć umiejscowienie każdego mebla, wybór ceramiki łazienkowej czy dodatków. Zainspiruj się poniższą aranżacją, aby zamienić swoja łazienkę w przytulne i przestronne wnętrze. Postawiliśmy na klasykę w najlepszym wydaniu – drewnianą elegancję.

O charakterze nowoczesnych pomieszczeń przesądza wybór odpowiedniej glazury. Dlatego też połączyliśmy dwa, kontrastowe materiały – drewniane płytki firmy Ragno oraz szare, imitujące beton płytki z kolekcji Tube od producenta Imola. Drewniana ceramika ociepla charakter wnętrza, a surowe, betonowe płytki sygnalizują sterylność i higienę. Zastosowanie chłodnych barw optycznie powiększa pomieszczenie. 

W przypadku mniejszego metrażu warto postawić na kabinę prysznicową zamiast wanny. Szklane drzwi zwiększają wrażenie głębi łazienki. Niestandardowe rozwiązanie wybraliśmy przy montażu prysznica – drzwi do kabiny są składane.

Podkreśleniem nowoczesnego charakteru łazienki jest matowa, czarna armatura, wyróżniająca się na tle stonowanej glazury. Dzięki lustrzanej ścianie pomieszczenie wydaje się być większe niż w rzeczywistości.

Ukoronowaniem dzieła są stylowe dodatki – dekoracyjny grzejnik nie tylko spełnia swoja funkcję, ale też idealnie pasuje do czarnej armatury. Dopełnieniem aranżacji jest jak zwykle światło – dlatego też wprowadziliśmy w tym przypadku kilka jego źródeł, co nadaje wnętrzu pewnego rodzaju przytulności.

Chcesz zamówić projekt swojej nowej łazienki? 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl

Chcesz zamówić projekt swojej nowej łazienki? 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 609 709 125; 691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl