Aranżacja łazienki w czerni to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią luksus, szyk a jednocześnie minimalistyczne wnętrza. Czarny jest kolorem wytwornej elegancji, dlatego jeśli poszukujesz czegoś nietuzinkowego, postaw na łazienkę w tym właśnie kolorze.

W przypadku ciemnych kolorów warto wybierać większe formaty płytek, ponieważ dodadzą optycznie głębi pomieszczeniu, co sprawdzi się zwłaszcza w łazienkach o mniejszym metrażu. W aranżacji wykorzystaliśmy wielkoformatowe płytki włoskiego producenta Imola z kolekcji X Rock. Płytki te inspirowane są naturalnymi skałami. Aby czarny nie przytłaczał całości wnętrza połączyliśmy go z matową szarością. 

Czarna armatura oraz sprzęty łazienkowe stanowią harmonijne dopełnienie aranżacji. Szafka pod umywalką oraz drzwi w tym samym kolorze sprawiają, że wnętrze prezentuje się spójnie i minimalistycznie. 

Właściwe oświetlenie jest kluczem do sukcesu. W przypadku ciemnych aranżacji powinno być rozmieszczone punktowo i zamontowane blisko ścian oraz sufitu. Światło skierowane w dół pięknie rozświetli łazienkę i nada jej zmysłowego charakteru.

Chcesz zamówić projekt swojej nowej łazienki? 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl

Chcesz zamówić projekt swojej nowej łazienki? 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 609 709 125; 691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl