Charakterystyczny, industrialny styl jest mocno zdefiniowany, co przekłada się na oszczędność w doborze wyposażenia. Głównym celem jest eksponowanie samej przestrzenności wnętrza, a nie wyposażenia czy dodatków. Spójrz na nasze pomysły, jak można zaplanować łazienkę w takim wydaniu. 

Szary to kolor, który sprawdzi się niemal wszędzie. Pasuje do każdego stylu i każdej koncepcji. Można go mieszać i łączyć w dowolny sposób. Stąd też nasz wybór padł na szare nietuzinkowe płytki, które naśladują betonowy tynk. 

W tym przypadku to właśnie kombinacja płytek Limone Rockford z Imolą X-Rock nadaje wnętrzu industrialnego charakteru. Przełamaniem chłodnego odcienia płytek jest ściana z cegieł, w środku której wstawiliśmy dodatkowe lustro. Taki zabieg optycznie powiększył wnętrze i nadał mu głębi.

Niewykończony, surowy charakter wnętrza łazienki jest jego główną ozdobą, dlatego by go wyeksponować, pozostałe elementy są minimalistyczne w designie. Proste, geometryczne formy wanny, sedesu i umywalki dodatkowo podkreślają loftowy styl.

Chcesz zamówić projekt swojej nowej łazienki? 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl

Chcesz zamówić projekt swojej nowej łazienki? 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 609 709 125; 691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl