Charakterystyczny industrialny styl to wizytówka indywidualistów, chcących wprowadzić do swoich wnętrz nutę minimalizmu. Styl loftowy z klasą łączy surowe materiały budowlane z nowoczesnym wyposażeniem, także w przypadku mniejszych pomieszczeń. Jak zaprojektować funkcjonalną loftową łazienkę w bieli i jak ją urządzić? Podpowiadamy!

Główną rolę w aranżacji odgrywają mocne, zdecydowane kolory, które dzięki kontrastowi przykuwają uwagę. Nie brakuje tu tak charakterystycznej dla loftowych wnętrz surowości czarnej stali. Przeszklone drzwi z matowymi szprosami harmonijnie łączą się z nowoczesną armaturą w takim samym odcieniu.

Ponadczasowy wygląd łazienki to zasługa połączenia uniwersalnych kolorów. Biel, która jest bazą do stworzenia całego wnętrza przełamana została strukturą naturalnego żyłkowania płytek. Wielkoformatowe płytki utrzymane w jednej tonacji kolorystycznej optycznie powiększają przestrzeń. By oddzielić strefę relaksu od strefy użytkowej za drzwiami wydzielono miejsce na pralnię.

Styl industrialny cechuje się oszczędnością dodatków, dlatego w tym wnętrzu postawiliśmy jedynie na złote akcesoria – ocieplają i przełamują surowość wnętrza. Do oświetlenia industrialnego wnętrza wykorzystano lampy wiszące na czarnych kablach, które wpasują się w surową, postindustrialną estetykę i dają jednocześnie efekt rozproszonego, ciepłego światła.

Płytki:

  1. Imola 120×60 The Room STA, mat

Wyposażenie:

  1. Omnires bateria umywalkowa podtynkowa Y, czarny
  1. Omnires bateria wannowa podtynkowa Y, czarny
  2. Omnires umywalka nablatowa 60×35 Shell M+
  3. Omnires wanna wolnostojąca 160×75 Shell M+
  4. Omnires miska WC wisząca 49×36,5 Ottawa
  5. Zehnder grzejnik pionowy Roda 45×180, czarny mat

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl