Klasyczna łazienka nie musi być nudna  – wystarczy wzbogacić ją elementem, który przykuwa wzrok. Takie wnętrze bazuje na ponadczasowych połączeniach materiałów, które nigdy nie wychodzą z mody. Tego typu łazienka spodoba się wbrew pozorom nie tylko miłośnikom tradycyjnego wystroju, ale też fanom nowoczesnych rozwiązań.

Aby powiększyć optycznie wnętrze łazienki, na jednej ze ścian zamontowano duże, prostokątne lustro. Jego prosty design wzmocniono obramowaniem z granatowych płytek.  Te wyraziste płytki zostały ułożone w jodełkowy wzór, wnoszący do pomieszczenia oryginalność i prostotę w stylu retro.

Pozostałe ściany oraz podłoga stanowią tło dla granatowych elementów, subtelnej, białej ceramiki i klasycznej armatury. Drewniana podłoga stworzona z gresowych płytek ociepla chłodne wnętrze, a dzięki zastosowaniu prysznica z odpływem liniowym cała powierzchnia podłogowa stanowi jednolitą całość.

Otwarta półka nad stelażem WC dodaje lekkości całej zabudowie, do tego jest praktyczna i funkcjonalna, co ma znaczenie przy mniejszym metrażu łazienki. Ważnym elementem jest także szafka pod umywalką – jej granatowy front estetycznie łączy się z granatowymi kafelkami, a drewniany blat podkreśla podłogę w tym samym odcieniu.

Płytki:

  1. AB 40×120 Stryn, mat
  2. Ragno 24×6 Look Blu
  3. Ragno 20×120 Woodtale Miele

Wyposażenie:

  1. Kermi kabina prysznicowa 100×100 (drzwi jednoczęściowe ze ścianką stałą w linii + ścianka boczna) montaż prawostronny , profile chrom*
  2. Villeroy&Boch miska WC podwieszana 56×37 Subway 2.0
  3. Emporia umywalka nablatowa 60×36 Riva
  4. Kludi bateria umywalkowa wysoka Ameo, chrom
  5. Kludi bateria prysznicowa natynkowa Ameo + zestaw prysznicowy na drążku, chrom

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl