W aranżacji łazienki w stylu Japandi, inspirującym się japońską prostotą i skandynawską funkcjonalnością, warto postawić na stonowane, jasne kolory ziemi. Minimalistyczna forma i imitacja naturalnych materiałów, takich jak kamień i drewno, to kluczowe elementy tego unikalnego stylu.

Duże lustro, nie tylko powiększa przestrzeń, ale także wprowadza więcej naturalnego światła do łazienki. To praktyczne rozwiązanie łączy się z estetyką, tworząc spokojne i harmonijne wnętrze.

Czarne dodatki niewątpliwie dodają wnętrzu charakteru. Tworzą ciekawy kontrast z jasnymi barwami, tym samym nadając łazience nowoczesności. Czarne baterie, uchwyty czy akcenty dekoracyjne doskonale współgrają z minimalistycznymi wymogami stylu.

Zastosowanie dwóch umywalek, nie tylko podkreśla praktyczność, ale także harmonijnie łączy się z minimalistycznym designem. To funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się zwłaszcza w przypadku większych rodzin, umożliwiając korzystanie z łazienki wielu osobom jednocześnie.

W stylu Japandi, łazienka staje się miejscem równowagi i prostoty. Jasne kolory ziemi, minimalistyczne formy, imitacja naturalnych materiałów, duże lustro, czarne dodatki i dwie umywalki to elementy, które razem tworzą spójną i funkcjonalną przestrzeń, emanującą spokojem i harmonią.

Płytki:

 1. Porcelanosa Durango Bone 59,6×150,
 2. Spiga Durango Bone 59,6×150 (dekor),
 3. Durango Bone 80×80

Wyposażenie:

 1. 2x umywalka Vitra Archiplan 60x38x12
 2. Miska WC Vitra Sento
 3. Przycisk do WC Vitra Loop O, czarny mat
 4. Bidet Vitra Sento
 5. 2x bateria umywalkowa Vitra Minimax , chrom
 6. Bateria bidetowa Vitra Minimax, chrom
 7. Zestaw prysznicowy podtynkowy Vitra Minimax
 8. Drzwi do wnęki prysznicowej Kermi Filia XP 160 cm, czarny mat
 9. Brodzik Roca Terran 160×90, biały
 10. Wieszak sufitowy Emporia Loft 50

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl