Stonowana i minimalistyczna – taka może być łazienka w męskim stylu. W przypadku tej aranżacji, ze względu na ograniczony metraż, ważne jest, by była zaprojektowana z wykorzystaniem wszystkich dostępnych powierzchni. W takim wnętrzu królują prostota i geometryczne formy. 

Bazą do stworzenia tej aranżacji są ciemne, zgaszone barwy. Płytki Imola w odcieniach szarości skomponowane z drewnianymi lamelami tworzą niezwykle udane zestawienie. Za sprawą drewnianego dodatku wnętrze sięga po motywy natury i staje się bardziej klimatyczne. 

Gdy brakuje przestrzeni trzeba sięgnąć po nowoczesne i sprawdzone rozwiązania. Wanna akrylowa w geometrycznej formie została wyposażona w rozsuwany parawan nawannowy, ułatwiający transformację wanny w prysznic. Bateria wannowo-prysznicowa z deszczownicą to rozwiązanie dające szerokie możliwości. 

Delikatne ledowe światło subtelnie podkreśla atuty płytek i rozświetla pomieszczenie. Ceramika łazienkowa w klasycznej bieli charakteryzuje się pięknym designem, dbałością o szczegóły i praktycznymi rozwiązaniami.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl