Biel w połączeniu z drewnem nigdy nie wychodzi z mody, dlatego ciągle jest to jeden z najpopularniejszych duetów wykorzystywanych przy aranżacji łazienki. Ten ponadczasowy trend to znakomita opcja dla tych, którzy lubią bezpieczne i uniwersalne rozwiązania. Aby takie wnętrze nie było nudne, dodatkowo tę aranżację wzbogaca betonowa przestrzeń.

Biały kolor słynie ze swoich właściwości optycznych, dlatego sprawdzi się w pomieszczeniach o mniejszym metrażu. Wielkoformatowe płytki dodatkowo powiększają przestrzeń. W takiej oprawie drewniane elementy oraz biała, lśniąca ceramika prezentują się imponująco. Przełamaniem klasycznej bieli są betonowe, nowoczesne płytki umieszczone na jednej ze ścian. Taki zabieg skraca nieco wnętrze, które jest wąskie.

Drewniana podłoga to absolutny klasyk w aranżacji wnętrz. Jej ciepły odcień stanowi doskonałą bazę pod pozostałe elementy wyposażenia łazienki. Drewnopodobne płytki ułożone jak tradycyjne, drewniane deski nadają wnętrzu przytulnej atmosfery. Wanna umieszczona tuż pod skosem poddaszowym pozwala na praktyczne zaaranżowanie przestrzeni. 

Na końcowy efekt niebagatelny wpływ mają dodatki. W tej aranżacji wnętrze podkreśla czarna armatura – elegancka, matowa czerń przełamuje klasyczny charakter wnętrza, wnosząc nieco nowoczesności. Podświetlenie pod szafką to praktyczne rozwiązanie, które rozświetla całą aranżację

Płytki:

 1. Rako 60×120 Betonico, biało-szary
 2. Rako 60×120 Betonico, szary
 3. Ragno 20×120 Woodtale Noce

Wyposażenie:

 1. Villeroy&Boch wanna prostokątna do zabudowy 170×75 Collaro
 2. Roca miska WC wisząca 54×35 Gap (z ukrytymi mocowaniami) + deska wolnoopadająca
 1. Roca bidet wiszący 54×35 Gap (z ukrytymi mocowaniami) + pokrywa wolnoopadająca
 2. Roca umywalka wpuszczana w blat 58,5×45 Beyond – 2 szt.
 3. SanSwiss kabina prysznicowa na wymiar specjalny z mocowaniem ścianki bocznej do zewnątrz ok. 100×75 Cadura, profile czarne
 4. SanSwiss brodzik prysznicowy konglomeratowy 100×100 ILA WIQ, biała pakrywa
 5. Kludi zestaw prysznicowy podtynkowy Zenta, czarny
 6. Deante bateria umywalkowa bezdotykowa Hiacynt, czarny
 7. Deante bateria bidetowa Hiacynt, czarny
 8. Deante bateria wannowa natynkowa Hiacynt, czarny

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl