Aranżujesz łazienkę i szukasz inspiracji dla klasycznego, gustownego wnętrza? Ten projekt może okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Dowiedz się, na jakie barwy postawić, żeby wnętrze było harmonijne oraz jakie dodatki, aby nabrało wyrazu. 

Tym razem zdecydowaliśmy się na sprawdzone połączenie szarości i drewna. Do projektu wybraliśmy płytki drewnopodobne Ragno Wood Cafe, które ocieplają wnętrze oraz płytki o imitacji kamienia AB Nickon Chrome. Ich nieregularna struktura tworzy naturalny efekt, a całość, w połączeniu z klasyczną szarością, sprawia, że wnętrze jest gustowne i nowoczesne.

Wisienką na torcie są czarne, modne dodatki, które doskonale współgrają z szarością wnętrza oraz, dzięki wykorzystaniu kontrastu, nadają mu wyrazistego smaku. Rolę elementu dekoracyjnego pełni czarny grzejnik – jego prosta forma sprawia, że nadaje się zarówno do łazienki klasycznej, jak i nowoczesnej.

O przestronności wnętrza decyduje duże okno, które zapewnia wlot dużej ilości światła dziennego. Dzięki temu łazienka jest jasna, a aranżacja nabiera lekkości.

Chcesz zamówić projekt swojej nowej łazienki? 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl

Chcesz zamówić projekt swojej nowej łazienki? 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 609 709 125; 691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl