Surowa, ale jednocześnie elegancka. Niewielka, ale dzięki przemyślanemu rozkładowi akcesoriów i ich odpowiednim doborze wyjątkowo przestronna. Taka właśnie jest łazienka z kamiennym motywem. Surowe i stonowane barwy, wielkoformatowe płytki i oszczędność dodatków czynią łazienkę ponadczasową i uniwersalną. 

Minimalizm we wnętrzu przejawia się w doborze odpowiednich stonowanych kolorów utrzymanych w jednej tonacji kolorystycznej. W tej aranżacji dominują bowiem szarości i odrobina brązu, za sprawą drewnianej szafki pod umywalką.  Kamienne płytki z kolekcji Shinestone od Tubądzin imitują marmur, a ich delikatne użyłkowania mienią się białym odcieniem.

Wrażenie przestronności w tej łazience potęgowane jest otwartym prysznicem. Zastosowany tu podtynkowy zestaw prysznicowym wnosi do aranżacji biżuteryjny minimalizm, a przeszkolone, wahadłowe drzwi optycznie poszerzają wnętrze.

Dobrze oświetlone pomieszczenie to klucz do sukcesu. W tym wypadku dużo światła dają duże drewniane okna wzmocnione światłami ledowymi w formie świetlików na suficie. Dzięki nim w łazience światło jest rozproszone. Dodatkowo wzdłuż lustra zastosowano niebanalne lampy, przyciągające spojrzenia. Proste lustro w drewnianej ramie stylowo uzupełnia aranżację i ubogaca wnętrze.

Płytki:

 1. Tubądzin 119,8×239,8 Shinestone Grey, połysk
 2. Tubądzin 59,8×119,8 Shinestone Grey, połysk
 3. Tubądzin 59,8×119,8 Shinestone White, połysk
 4. Tubądzin 79,8×79,8 Shinestone White, połysk
 5. Tubądzin 59,8×119,8 Grand Cave White, struktura

Wyposażenie:

 1. Villeroy & Boch umywalka nablatowa 81×41 My Nature
 2. Villeroy & Boch miska WC podwieszana 55×36 Avento
 3. SanSwiss drzwi wahadłowe jednoczęściowe z elementem stałym w linii (montaż lewostronny) 120 cm + ścianka boczna 60 cm Cadura, złote profile
 4. Omnires bateria umywalkowa wysoka Y, złoty
 5. Omnires zestaw prysznicowy podtynkowy Y, złoty
 6. Vitra stelaż podtynkowy do WC, złoty przycisk
 7. Odpływ liniowy

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl