Chcesz mieć łazienkę w stylu innym niż wszystkie? Klasyczny hiszpański styl jest świeżym trendem, który łączy w sobie odwagę mieszania różnych faktur i wzorów z przytulnym wnętrzem.  

Najbardziej charakterystycznym elementem stylu hiszpańskiego są wyraziste płytki o geometrycznych kształtach. W tej aranżacji postawiliśmy na modele marki Porcelanosa. Wzorzyste płytki lastriko dominują łazienkę, dlatego w kontraście do nich na ścianach zastosowaliśmy płytki o delikatnej strukturze imitującej piaskowiec, który uspokaja wnętrze.

Decydując się na łazienkę w tej estetyce nie można zapominać o umiłowaniu Hiszpanów do eleganckiej klasyki. Stąd w aranżacji pojawiają drewniane szafy – proste i efektowne zarazem. Ich dopełnieniem jest drewniana zasłona okienna, przywodząca na myśl słoneczne Południe.

Centralny punkt pomieszczenia zajmuje wanna wolnostojąca, nadająca luksusowego charakteru całej aranżacji. Dodatkowo, dla wygody, we wnęce ściennej wbudowano kabinę prysznicową, wykorzystując każdy centymetr łazienki. 

Kluczem do hiszpańskiej przytulności są dodatki – metalowe, ażurowane żyrandole, kwiaty i ozdobne świeczniki. 

Chcesz zamówić projekt swojej nowej łazienki? 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl