Choć styl glamour kojarzy się głównie z pastelowymi barwami, jego współczesne wariacje korzystają też z mocnego, wyrazistego koloru jakim jest czerń. Dla kogo łazienka w takim wydaniu? To dobry kierunek dla wszystkich, którzy nie chcą zamykać się w obrębie jednego stylu i lubią czerpać z różnych trendów.

Mocną podstawą tej aranżacji są płytki inspirowane pięknem naturalnego kamienia. Złote żyłkowania płytek gresowych od Tubądzin przyciągają wzrok, a ich błyszcząca powłoka wnosi powiew elegancji. Te same płytki, lecz w kontrastowym kolorze znalazły się na podłodze.

Wprawdzie styl glamour bywa synonimem luksusu, lecz warto zachować umiar w dobieraniu pozostałych elementów aranżacji, unikając nadmiernego przepychu i chaosu. W tym celu wybraliśmy klasyczne, białe sprzęty łazienkowe, które harmonijnie uzupełniają się z podłogą w tym kolorze oraz minimalistyczny prysznic walk-in. 

Baterie w kultowym odcieniu złota dopasowują się do zdobień na na płytkach. Aby powiększyć optycznie pomieszczenie wykorzystaliśmy jedną ze ścian jako lustro i wybraliśmy rozproszone światło. Nad umywalkami zamontowaliśmy okrągłe lustra z LED-owym podświetleniem.

Płytki:

 1. Tubądzin 119,8×239,8 Shinestone Black, połysk
 2. Tubądzin 119,8×119,8 Shinestone White, połysk

Wyposażenie:

  1. Vitra miska WC wisząca 54×36,5 Sento
  2. Emporia umywalka nablatowa 60×36 Riva
  3. SanSwiss ścianka walk-in 100 cm Cadura, czarne profile
  4. Grohe bateria prysznicowa podtynkowa Essence, Hard Graphite / Cool Sunrise
  5. Grohe stelaż podtynkowy do WC Rapid SL3w1, Hard Graphite / Cool Sunrise
  6. Grohe bateria umywalkowa podtynkowa Essence, Hard Graphite / Cool Sunrise
  7. Dubiel Vitrum lustro 90cm Lumineo Beta

Chcesz zamówić projekt swojej nowej łazienki? 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl