Łazienki w ciemnych kolorach nie wychodzą z mody, a to wszystko za sprawą eleganckiej czerni, która jest ponadczasowa. Wnętrze w stylu glamour często jest lśniące i luksusowe. Jak zaplanować taką przestrzeń w ograniczonym metrażu? 

Ozdobny dekor na ścianie wydzielonej za wanną przyciąga wzrok. Dzięki swojej nieregularnej formie odbija światło i nadaje wrażenia przestronności. Taki typ dekoru nadaje się do odważnych i nowoczesnych stylizacji. Ten element pojawia się dodatkowo we wnęce nad toaletą. Podświetlenie dekoru wydobywa i podkreśla jego chropowatą fakturę.

Akcesoria łazienkowe w białych barwach przełamują ciemną przestrzeń przez swój kontrast. Klasyczna biel znakomicie odnajdzie się w eleganckich i luksusowych wnętrzach. Jej prostota stanowi przeciwwagę do odważnego dekoru. 

Lustro wklejone w płytki to sprytne rozwiązanie, dzięki któremu łatwo utrzymać jego czystość. Baterie o kanciastym kształcie współgrają z ostrą formą dekoracyjnych płytek. Szeroki blat szafki umywalkowej to wygodne i praktyczne wyjście, które pozwoli na komfortowe korzystanie z codziennej toalety.

Płytki:

 1. Tubądzin 59,8×119,8 Shinestone White
 2. Tubądzin 59,8×119,8 Shinestone Black
 3. Porcelanosa dekor ścienny 33,3×100 Prisma Bronze

Wyposażenie:

 1. Emporia wanna akrylowa 170×70 Arna Edge
 2. Instal Projekt grzejnik elektryczny 50×120 Pop Star e, czarny mat
 3. Laufen miska WC wisząca 54×36 Palomba
 4. Laufen bidet wiszący 54×36 Palomba
 5. Grohe bateria umywalkowa niska Eurocube, chrom
 6. Grohe bateria wannowa natynkowa Eurocube, chrom
 7. Grohe bateria bidetowa Eurocube, chrom
 8. Laufen umywalka ścienna z możliwością docięcia 140 cm Living

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl