Jeśli szukasz naturalnych akcentów w swojej łazience idealnym rozwiązaniem staje się marmur. W połączeniu z pięknym, klasycznym drewnem przyciągnie liczne spojrzenia. Motyw ten cieszy się coraz większą popularnością dzięki swojej niebanalności, która dodaje pomieszczeniu wysublimowanego smaku. 

Odważne połączenie płytek drewno i marmuropodobnych to najważniejszy akcent w całej aranżacji. Płytki z kolekcji Imola The Room, Ragno Woodtale, Keraben Rue de Paris choć pozornie w odmiennych stylach, idealnie współgrają, niosąc ze sobą pewną świeżość i niepowtarzalność.

Drewnopodobne płytki na podłodze doskonale komponują się z drewnianymi lamelami, co uspójnia i ociepla całe wnętrze. Lamele otaczają najważniejszą ścianę pomieszczenia – tą marmurową. Charakterystyczne żyłki na marmurowych płytkach nie tylko dodają szyku, ale też przywodzą na myśl strukturą naturalnego kamienia. 

Całość kompozycji dopełnia armatura i grzejnik w kolorze głębokiej czerni – to nie tylko praktyczne, ale jednocześnie gustowne rozwiązanie. Szafki zostały dobrane pod kolor płytek, dzięki czemu łazienka sprawia wrażenie niezwykle harmonijnej i eleganckiej.

Chcesz zamówić projekt swojej nowej łazienki? 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl