Połączenie dla fanów niebanalnych aranżacji i oryginalności. Choć drewniane powierzchnie najczęściej łączy się z jasnymi dodatkami, wybranie kontrastowej czerni zbliży wnętrze do loftowej, pofabrycznej stylistyki. Drewno o ciepłym, miodowym odcieniu rozjaśni nieco czerń pomieszczenia, nie odbierając mu nowoczesnego charakteru.

Umiejętne przeplatanie segmentów drewnianych z czarnymi płytkami na ścianie przykuwa wzrok, odwracając go jednocześnie od małej powierzchni całego wnętrza. Taka kompozycja nie jest nudna, wprowadza do środka kontrolowany chaos, dzięki któremu wymiary lazienki schodzą na drugi plan.

Wanna wolnostojąca potrzebuje sporej ilości przestrzeni, dlatego w przypadku mniejszej powierzchni łazienki warto zdecydować się na wannę narożną wolnostojącą. To idealne rozwiązanie dla marzących o takim rozwiązaniu. Na przeciwległej ścianie pomieszczenia zamontowaliśmy praktyczny prysznic walk-in. 

Podświetlone wnęki w ścianie to znakomita opcja zamienna dla szafek – nie tylko oszczędza miejsce, lecz także stwarza dodatkowe źródło światła w łazience. Rozproszone światło wprowadzone za pomocą taśm LED-owych wzmaga atmosferę przytulności i  kameralności dzięki czemu codzienny relaks jest jeszcze przyjemniejszy.

Płytki:

 1. Ragno 20×120 Woodtale Miele
 2. Imola 60×120 X-Rock 12N

Wyposażenie:

 1. Kermi kabina prysznicowa składana 70×100 Liga, profile chrom
 1. Vitra miska WC 49×36 Sento
 2. Vitra umywalka ścienna 80×46 Metropole
 3. Grohe stelaż podtynkowy do WC slim Rapid SL 3w1, chrom
 4. Grohe bateria umywalkowa niska Essence, chrom
 5. Grohe bateria wannowa natynkowa Essence, chrom
 6. Grohe zestaw prysznicowy podtynkowy Grohtherm Smartcontrol, chrom
 7. EMPORIA wanna wolnostojąca 150×78 Molly S
 8. Zehnder grzejnik 140×30 Quaro, czarny mat

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl