Łazienka, gdzie ceglana aura łączy się z nowoczesnym angielskim stylem. Cegła, serce aranżacji, przynosi do łazienki przytulność i niepowtarzalny charakter. Trend ten doskonale komponuje się z nowoczesnym angielskim stylem, który w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Boazeria, która jest charakterystycznym elementem tegoż stylu nadaje wnętrzu elegancji, tworząc unikatową atmosferę.

Beżowe płytki dodają aranżacji równowagi i wyważenia. Zachwyca, nie tylko ich prostota, ale również funkcjonalność.  Beż, będący jednym z dominujących kolorów w aktualnych projektach, uspokaja i równoważy wnętrze, sprawiając, że łazienka staje się miejscem relaksu i przypadnie do gustu każdemu ceniącemu wyważone wnętrza.

Wanna wolnostojąca narożna to element, który podkręca całość aranżacji – dodaje elegancji i wyrafinowanego charakteru nie zaburzając jednocześnie wrażenia przytulności i swojskości. Takie rozwiązanie to kompromis pomiędzy elegancją, a ciepłym, przytulnym wnętrzem. 

Łazienka z cegłą i elementami nowoczesnego angielskiego stylu to nie tylko wybór tradycji i elegancji, ale również zgodność z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz. Przestrzeń, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, tworząc wyjątkowy klimat, który łączy się z komfortem i funkcjonalnością.

Płytki:

 1. Tubądzin Timeless (boazeria), 
 2. Limone Ash Beige 120×60, 
 3. Cegła Vandersanden Romance 6,5×21

Wyposażenie:

 1. umywalka meblowa Emporia Plan 60×46
 2. szafka pod umywalkę Emporia Loop 60×46, biały mat
 3. bateria umywalkowa Emporia Teo, kolor gun metal
 4. wanna Emporia Molly 170×78
 5. bateria wannowa Emporia Teo, kolor gun metal
 6. miska WC Emporia Nox
 7. przycisk WC Vitra Loop O, czarny mat
 8. lustro Emporia Leo 80cm, black

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl