Biel to kolor, który nigdy się nie nudzi i zawsze jest aktualnym trendem, przyciągającym fanów klasycznych wnętrz. Biały kolor podkreśla sterylność i słynie ze swoich właściwości optycznych, stąd też najczęściej jest wybierany przez właścicieli mieszkań o mniejszym metrażu. Dodatkowo stanowi doskonałe tło dla różnorodnych wzorów, deseni i tonacji. 

Podstawą tej aranżacji są płytki Tubądzin Pietrasanta imitujące marmur. Biel płytki została przełamana subtelnym, ciemniejszym żyłkowaniem, które przypomina strukturę naturalnego kamienia. Estetyka wzmocniona błyszczącym wykończeniem wprowadza do pomieszczenia nutę luksusu i elegancji.

Biała łazienka nabierze charakteru dzięki połączeniu jasnych marmurowych płytek z kontrastową, ciemną podłogą. Wzór czarnych płytek jest punktem odniesienia dla kolejnych elementów aranżacji. Dopasowane dodatki – parawan nawannowy i grzejnik – łączą wnętrze w harmonijną całość. 

Dodatek, który podkreśla aranżację to lustro z paskiem led, wypełniające całą przestrzeń za szafką. Nie tylko nadaje pomieszczeniu głębi, ale też delikatnie rozświetla łazienkę. Uzupełnieniem aranżacji są ponadczasowe matowe, chromowane baterie.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl