Jeśli szukasz nietypowej aranżacji łazienki z pomocą przychodzi uniwersalny materiał, jakim jest beton. Wbrew powszechnym opiniom jego zastosowanie w łazience nie musi sprawiać, że wnętrze będzie surowe i ascetyczne. Do jego palety szarości wystarczy dobrać kilka dodatków, by łazienka zyskała inny rys. 

Nowoczesny wizerunek we wnętrzach można uzyskać aranżując jedynie część ściany i  podłogi. Taki zabieg nie przytłacza, ale zwraca uwagę na filary aranżacji – betonowe powierzchnie. Szara betonowa ściana i podłoga utrzymują stylistykę surowego klimatu, ale jednocześnie optycznie powiększają wnętrze, co nie jest bez znaczenia przy małych metrażach.

Użycie betonu wymaga zdecydowanych dodatków, dlatego wybierając płytki postawiliśmy na połączenie kamiennych marki Limone i drewnianych Ragno. Drewno ociepla wnętrze łazienki, wnosi powiew świeżości i natury. Takie połączenie komponuje się z betonową przestrzenią, ale jej nie dominuje. 

Łazienka nie może być kompletna bez lustra. W tej aranżacji znakomicie sprawdzi się okrągłe lustro bez ramy – klasyka w dobrym wydaniu. Dodatki w kolorze czarnym – armatura i grzejnik – podkreślają charakter wnętrza. 

Chcesz zamówić projekt swojej nowej łazienki? 

Zapraszamy do kontaktu:

tel. Pokaż numer609 709 125; Pokaż numer691 300 878

e-mail: architekt@boz.pl