Specjalista ds. projektowania wnętrz - Salon Łazienek BOZ S.A.
14 stycznia 2021

Stanowisko: specjalista ds. projektowania wnętrz

Zakres obowiązków:

– obsługa klienta na salonie łazienek w zakresie doradztwa produktowego i projektowego
– przygotowywanie komputerowych wizualizacji pomieszczeń
– opieka nad klientem po sprzedaży
– dbanie o wizerunek firmy i salonu
– tworzenie aranżacji na potrzeby wewnętrzne salonu

Wymagania i oczekiwania:

– zaangażowanie w wykonywaną pracę
– wykształcenie kierunkowe (najlepiej wyższe)
– znajomość branży wyposażenia łazienek
– znajomość oferty produktowej
– znajomość programów projektowych (znajomość CAD Decor będzie dużym atutem)
– przygotowanie na rozmowę o pracę własnego portfolio (kilka przykładów prac, wizualizacji łazienek)
– wysoka komunikatywność
– umiejętności sprzedażowe
– zdyscyplinowanie, dyspozycyjność

Oferujemy:

– praca w znanej firmie, należącej do liderów na rynku płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek
– umowa o pracę (pełny etat)
– praca stacjonarna (z opcją sporadycznych wyjazdów do klienta)
– możliwość nabycia i podnoszenia wiedzy branżowej
– wynagrodzenie stałe + premia zależna od efektów pracy (wysokość i warunki wynagradzania do uzgodnienia)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie swojego cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres praca1@boz.pl
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.