Centrum Budowlane BOZ Rzeszów

PRACA

FH BOZ SA zatrudni:

DORADCA KLIENTA DS. INWESTYCJI

(w zakresie płytek ceramicznych oraz armatury i ceramiki łazienkowej).

Zakres obowiązków to m.in.:

  • obsługa stałych klientów w zakresie realizacji inwestycji (propozycje produktowe, wyceny i oferty, negocjacje, zamówienia, wz, faktury, itp.)
  • pozyskiwanie i obsługa nowych inwestycji
  • budowanie długofalowych dobrych relacji z klientami
  • obsługa zamówień inwestycyjnych klientów (inwestorów, firm wykonawczych, architektów)
  • bieżący kontakt i współpraca z inwestorami, firmami wykonawczymi i biurami projektowymi
  • realizacja strategii produktowej

Od kandydatów oczekujemy m.in.:

  • znajomości branży budowlanej w szczególności płytek ceramicznych oraz armatury i ceramiki łazienkowej
  • doświadczenia w pracy w ww. branżach lub doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach
  • znajomości rynku budowlanego w woj. Podkarpackim i województwach sąsiadujących (firmy wykonawcze, biura projektowe, itp.)
  • samodzielności i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • sumienności, lojalności, rzetelności, dbałości o prowadzone sprawy, dyspozycyjności

Oferujemy m.in.:

  • umowa o pracę na pełny etap z atrakcyjnym systemem wynagrodzeń
  • praca w renomowanej firmie będącej liderem w branży budowlanej w regionie
  • samodzielne stanowisko pracy przy wsparciu młodego, dynamicznego zespołu popartego przyjazną atmosferą pracy
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez udział w szkoleniach i spotkaniach branżowych (krajowych i zagranicznych)

Miejsce pracy:  Rzeszów, woj. podkarpackie i sąsiadujące (praca w terenie)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego cv pod adres wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.